Higieniczna ochrona ze zdolnością do samooczyszczania

Dzięki bardzo nowoczesnej technologii pomarańczowy kapturek LUKAS­PODO jest znacznie efektywniejszy niż porównywalne in­ strumenty. Rezultat: usuwanie zrogowaciałego naskórka odbywa się zdecydowanie szybciej i delikatniej, a skóra pozostaje gładka.

Podczas pracy z użyciem kapturka SK PODO wystarczy już delikatny nacisk. Oczyszczane miejsce skóry jest narażone na mniejsze zmęczenie – z wielką korzyścią dla pacjenta. Efekt samooczyszczania zapewnia, że na powierzchni kapturka nie osadzają się praktycznie żadne resztki skóry. Bez skompliko­ wanej, czasochłonnej wymiany narzędzia można usuwać nawet duże ilości zrogowaciałego naskórka.

Nośniki do kapturków ściernych LUKAS zapewniają dużą dokład­ ność dopasowania kapturka. Podczas używania kapturek jest przez cały czas mocno osadzony na nośniku. W razie potrzeby można go bez problemu zdjąć i wymienić. Uwaga: zgodność kapturka z wymaganiami WE jest zachowana tylko wówczas, gdy są one używane z nośnikiem zgodnym z wymaganiami WE.

Inne zalety:
  • Łatwiejsze i szybsze leczenie
    Zastosowane ziarno kookrągłyowe w trzech stopniach ziarnistości jest znacznie efektyw­ niejsze niż w przypadku porównywalnych narzędzi.
  • Delikatniejsze stosowanie
    Kapturek ścierny wymaga tylko niewielkiego nacisku. Praca jest mniej męcząca. Skóra nie jest obciążania tak bardzo.
  • Efekt samooczyszczania
    Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni kapturka ściernego pozostałościami skóry.

Zapytaj o kapturki SK PODO

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany produktami LUKAS Podological to zachęcamy do kontaktu.
Gwarantujmy profesjonalne podejście i fachowe doradztwo  w dziedzinie podologii.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 606 980 336 lub mailowo: olgierd.buchbach@tech-poznan.pl

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego: